0312 484 49 44
info@onar.com.tr
Gölbaşı-ANKARA
G.O.Paşa Mahallesi 385.Cad.No: 12-B ve 21-A
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00

temİzlİk Malzemesİ
ve 

Kİmyasal SATIŞI

Firmaların hijyenik ortamlar olması için, endüstriyel temizlik ürünleri vazgeçilmezler arasında yer alır. Sanayi  sektörü ile birlikte endüstriyel malzemelerde insanlar tarafından talebin artmasına neden oldu. Hedef kitlenin ihtiyaçları doğrultusunda bir çok farklı alanda ürünler piyasadaki yerini almaya başladı. Bu sektörde kaliteli ve öncü firmaların ürünlerini tercih edilmesi her zaman için en iyi sonuca ulaşılmasını sağlar. Özellikle temizlik malzemeleri üretimi firmaları ve toplu yaşam alanları olarak kullanılan ortamlar periyodik olarak temizlenmelidir. Sağlıklı çalışma alanları sağlıklı çalışanlar ve ürünleri beraberinde getireceği bilinci ile sizlere endüstriyel temizlik ürünleri seçenekleri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Genel Temizlik Ürünleri, Banyo, WC Temizlik Ürünleri, Zemin Temizleme ve Cila Bakım Ürünleri, Mutfak Hijyen Ürünleri, Microfiber Bezler uygun fiyat seçenekleriyle Onar Grup Bayilerinde.

Güvenlik, Temizlik ve Profesyonel Yönetim Hizmetleri ile Temizlik Malzemesi Satışı ile Oto Bakım Ürünleri Üretiminde  iddialı bir ekibiz
Onar Grup

Menü

 
 
Bülten
Bizden haber almak için üye olabilirsimiz
0312 484 49 44
info@onar.com.tr
Gölbaşı-ANKARA
G.O.Paşa Mahallesi 385.Cad.No: 12-B ve 21-A